Skip links

Kurumsal

DOA Nutrition olarak hayvancılık konusunda köklü geçmişe sahip bir şirketiz. Kırk yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz hayvancılık faaliyetlerinden sonra DOA Nutrition markası ile 2021 yılında hayvan yemi, yem katkıları, aşı, ilaç, dezenfektan, ekipman temini ve laboratuvar destekleri ile işimizi bir üst seviyeye taşımaya karar verdik. Bugün, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak için yorulmadan çalışan 20 kişilik uzman bir ekiple, sektörün konusunda önde gelen şirketlerinden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.

Kendi çiftliklerimizde süt ve et üretiminin yanı sıra partneri olduğumuz firmalar ile hem ülkemiz hem de yurt dışında hayvancılık faaliyetinde bulunan çiftliklere hizmet etmekteyiz. Trouw Nutrition ve Cargill gibi hayvan besleme konusunda dünyanın en büyük firmaları ile yem ve yem katkıları satışımızın yanı sıra, Ceva, Hipra, Fatro, Zeotis, MSD, Phibro ile büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı aşılarını müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Bunlara ilave olarak distribütörlüğünü yaptığımız ilaç ve dezenfektan firmalarının ürünleri ile çiftliklere biyogüvenlik ve hayvan sağlığı konularında, hizmet veriyoruz.

Ayrıca DOA Nutrition olarak, etlik ve yumurtacı damızlık ile ticari etlik ve yumurtacı işletmeleri, kuluçkahane, kesimhane ve yem fabrikası gibi hayvancılıkla ilgili tüm tesisleri anahtar teslimi kurarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Danışmanlığını üstlendiğimiz çiftliklere laboratuvar desteği ile her türlü besleme, sağlık ve biyogüvenlik hizmetlerini en kaliteli şekilde ulaştırıyoruz.

Türkiye içerisindeki hizmetlerimizin aynısını ihracat yaptığımız ülkelerdeki çiftliklere de sağlamaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, Irak, Uganda, Kazakistan ve KKTC'ni sayabiliriz.

DOA Nutrition ailesi olarak her biri konusunda uzman personelimiz ve partneri olduğumuz dünyanın en büyük firmaları ile birlikle müşterilerimize her türlü hizmet ve desteği sağlamaya çalışıyoruz.

Ürün Gruplarımız

Premix Grupları

Konsantre Grupları

Yem Grupları

Hayvan Sağlığı Ürünleri


Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve şirketimiz hakkında bilgi edindiğiniz için teşekkür ederiz

Sizinle birlikte çalışma fırsatına sahip olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir saygılarımızı sunarız.

İletişimde Kalalım

Bize Ulaşın

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 274. Sokak Wings Ankara B Blok N0:1B/116 Yenimahalle / ANKARA

Tel : 0312 232 71 71
GSM : 0532 390 16 40

info@doanutrition.com
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini ( çerez - cookie ) kullanır.
Home
Account
Cart
Search
Hoş Geldiniz
Explore
Drag